do każdego kształtu pomieszczenia

Meble kuchenne

Meble kuchenne na wymiar to najlepsze rozwiązanie dla unikalnych rozwiązań oraz nietypowych pomieszczeń

Tworzenie mebli to dla nas nie tylko praca ale przede wszystkim pasja, którą realizujemy z przyjemnością. Mamy do dyspozycji profesjonalnych i utalentowanych pracowników oraz stolarzy. Każde zlecenie rozpatrujemy w sposób indywidualny, należycie wykorzystując zdobytą na przestrzeni lat wiedzę. Dzięki naszym umiejętnościom możemy zaproponować Państwu unikalne i nowoczesne rozwiązania, do których zrealizowania używamy najlepszej jakości materiałów.

Dla kogo kuchnia na wymiar?

Przede wszystkim dla osób chcących zagospodarować małe pomieszczenie lub takie o nietypowym kształcie, gdzie każdy centymetr ma znaczenie. Szukanie i dopasowywanie gotowych kompletów mebli może okazać się trudnym i stresującym zadaniem, często ciężkim do zrealizowania. 

Takie pomieszczenie trzeba zagospodarować w sposób, by zapewnić maksymalne funkcjonalne wykorzystując każdy kawałek miejsca.

Meble tworzone na wymiar pozwalają zrealizować w pełni indywidualny projekt wymarzonej kuchni,  ciesząc oko perfekcjonistów. Dodatkowo bez zmartwień o ekipę montażową. Zrobimy to GRATIS!

Wysoka jakość produktów

Nasze meble dopasowane są do każdej przestrzeni oraz wnętrz. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiałów w procesie produkcji spełniają standardy wytrzymałościowe.

Funkcjonalne i innowacyjne rozwiązania, to dziś podstawa w projektowaniu mebli na wymiar. Słuchamy naszych Klientów, aby każdego dnia ulepszać ofertę. Jesteśmy na bieżąco z aktualnymi trendami w meblarstwie, a jednocześnie doceniamy zalety ponadczasowej klasyki. 

Kontakt

Email:
biuro@diamond-meble.pl

Telefon:
726 684 801

Adres:
Ul. Wodna 21
23-225 Szastarka

Gotowy na wymarzoną kuchnię?