stylowo i nowocześnie

Meble biurowe

Biuro to miejsce, gdzie spędza się długie godziny w ciągu dnia. Z tego względu umieszczone w nim meble muszą być szczególnie odporne na codzienne użytkowanie.

Podczas projektowania przestrzeni biurowej wymagane jest skupienie na wielu  elementach związanych z estetyką i funkcjonalnością danego wnętrza. Podczas podejmowania decyzji należy wziąć pod uwagę kilka kluczowych czynników jak: określenie dokładnej liczby miejsc pracy do zorganizowania, rodzaj potrzebnego wyposażenia, oraz ilość miejsca możliwego do zagospodarowania.

Co możemy zrobić?

Posiadamy bogatą ofertę mebli biurowych, dopasowanych zarówno do pracy siedzącej i stojącej. Nasze meble cechuje wysoka jakość wykonania, dbałość o detale oraz funkcjonalność. Biurka i wyposażenie idealnie wkomponują się w klasyczne, jak i nowoczesne pomieszczenia.

W naszej ofercie znajdą Państwo również wielostanowiskowe układy biurek na wspólnym stelażu, które dają swobodę ruchu oraz łatwy dostęp do szafek i dokumentów.

Dlaczego my?

Współczesne meble biurowe wykonywane na wymiar powinny sprawdzać się zarówno w tradycyjnych pomieszczeniach, jak również w salach konferencyjnych, chill roomach czy open space. Wierzymy, że równie ważna, obok estetycznego, nowoczesnego wyglądu, jest funkcjonalność i ergonomia poszczególnych mebli. Równie ważną rolę gra  możliwość „przebudowania” przestrzeni, tworząc praktyczne i adekwatne do sytuacji stanowiska dopasowane do potrzeb użytkownika.

Dzięki naszym meblom wnętrze każdego biura zamieni się w przestrzeń przyjazną pracownikom i klientom.

Kontakt

Email:
biuro@diamond-meble.pl

Telefon:
726 684 801

Adres:
Ul. Wodna 21
23-225 Szastarka

Gotowy na wymarzone biuro?